Bezinwazyjne awaryjne otwieranie samochodu

Motoryzacja

    Posiadanie własnego samochodu i korzystanie z niego w każdej chwili jest daje kierowcy poczucie komfortu i spełnienia. Niestety zdarzają się czasami nieprzewidziane i przykre sytuacje, które zaburzają te przyjemne doznania, dzieje się tak w momencie zgubienia kluczyków lub ich zatrzaśnięcia w samochodzie. Nie warto stać i bezradnie rozkładać ręce, trzeba po prostu wykonać jeden telefon do firmy ślusarskiej, która wykona awaryjne otwieranie samochodu i będzie można znowu cieszyć się podróżowaniem swoim ukochanym autkiem.

Oferta usług firmy ślusarskiej obejmuje awaryjne otwieranie samochodu w sytuacji:

  • Zatrzaśnięcia kluczyków w stacyjce samochodu.
  • Po włamaniu się osób trzecich do samochodu.
  • W przypadku złamania kluczyka w drzwiach samochodu.
  • W momencie rozładowania się akumulatora.
  • W przypadku awarii pilota.

    Profesjonalna firma ślusarska zatrudnia doświadczonych pracowników znających różne techniki otwierania zamków oraz wykonywania innych usług wybawiających kierowców z trudnego położenia. Kierowca po stwierdzeniu awarii w stacyjce samochodu, nie powinien decydować się od razu na holowanie auta do miejsca zamieszkania czy warsztatu samochodowego, lecz skorzystać z pomocy ślusarza, który po przyjeździe we wskazane miejsce wymontuje stacyjkę, dokona jej naprawy i ponownie zamontuje. Koszt usługi będzie dużo mniejszy niż holowanie i dopiero później naprawianie powstałej awarii.

Do usług dodatkowych należy:

  • Odblokowanie stacyjki i skrzyni biegów.
  • Awaryjne otwieranie bagażników zarówno w aucie jak też znajdujących się na dachu.
  • Dorabianie kluczy do samochodu i do stacyjek wszystkich marek pojazdów.
  • Kasowanie kluczy w komputerze pokładowym samochodu i zmienianie kodów w sytuacji kradzieży kluczyków.
  • Uruchamianie pojazdów, w których awarii uległ alarm.

    Każdy kierowca dba o wygląd zewnętrzny swojego samochodu i każda ryska na lakierze budzi powód do zdenerwowania, korzystając jednak ze wsparcia ślusarza, dostaje on gwarancję, że samochód po jego interwencji wyjdzie bez jakiegokolwiek uszczerbku na zadbanej blacharce samochodowej. Ślusarz stara się pracować tak, aby nie uszkodzić wkładki w drzwiach, jeżeli jednak uległa ona awarii, która spowodowała niemożność otwarcia samochodu, kierowca może liczyć na wymianę i zamontowanie sprawnego zamka.
Działające na rynku usług firmy ślusarskie obsługują nie tylko osoby indywidualne, ale także różne instytucje, na rzecz, których świadczą różne usługi związane z awaryjnym otwieraniem nie tylko samochodów, ale także zamków w budynkach produkcyjnych, biurach czy magazynach.