Eventy firmowe z agencją starStone – pomysły na imprezy w Katowicach

Biznes

W ostatnich latach Katowice, podobnie jak inne miasta na Śląsku, przeżywają prawdziwy rozkwit kulturalno-rozrywkowy. Tym samym stwarzają idealne warunki do organizowania tam wszelkiego rodzaju eventów. Korzystają z tego nie tylko władze miasta, ale także przedsiębiorcy, którzy nie muszą już szukać ciekawych miejsc znacząco oddalonych od miejsca pracy, bo wszystko, co może ich zainteresować znajduje się w pobliżu.

Niezależnie od tego, jaki charakter ma mieć taka impreza firmowa, Katowice i sąsiadujące z nimi miasta, np. Tychy, Chorzów, Sosnowiec i Dąbrowa Górnicza, oferują na tym polu duże możliwości. Przede wszystkim każde z tych miast dysponuje licznymi atrakcjami, w których mogą wziąć udział duże i małe grupy oraz wieloma miejscami, w których można zorganizować event firmowy dla dużej ilości osób. Często wymaga to wielu przygotowań, ale jeśli nie mamy na to czasu, szybko możemy zlecić zorganizowanie imprezy firmowej profesjonalnej agencji eventowej.

W Katowicach i okolicznych miastach działa firma starStone, która poza organizowaniem imprez na Śląsku, wspiera w realizacji podobnych projektów mieszkańców innych polskich miast, m.in. Krakowa i Wrocławia. Specjalizują się przede wszystkim w organizowaniu:

  • Pikników i festynów
  • Imprez promocyjnych
  • Gal i bankietów
  • Jubileuszy
  • Imprez integracyjnych
  • Eventów świątecznych
  • Garden party

Każda z tych imprez jest inna, a wybór powinien zależeć od tego, co chcemy osiągnąć przez konkretny event i kogo widzimy w roli uczestników. Dla pracowników i kontrahentów najlepsze będą imprezy integracyjne, a jeśli chcemy również zaprosić ich rodziny – pikniki i festyny. Ważne wydarzenia, takie jak premiera produktu lub otwarcie nowej siedziby, to świetny pretekst do zorganizowania imprezy promocyjnej w stylu garden party lub uroczystego bankietu. Przykłady można mnożyć, ale najważniejsze jest działanie – imprezy firmowe, jak nic innego pomagają połączyć przyjemne z pożytecznym.

Eventy firmowe sprzyjają integracji i pomagają budować pozytywny wizerunek konkretnych osób, bądź przedsiębiorstwa. Dzięki nim nie tylko łatwiej zdobyć klientów, ale także pracowników – każdy chce pracować w miejscu, w którym pracodawca dba o przyjemną atmosferę w firmie, a podwładni są przez niego doceniani. Organizowanie imprezy firmowej nie jest kolejnym wydatkiem, tylko inwestycją, która dobrze zrealizowana przyniesie wiele korzyści.

Imprezy firmowe z agencją starStone – postaw na profesjonalistów!

Choć w Polsce działa wiele agencji eventowych, nie każda jest w stanie zorganizować imprezę firmową, która spełni oczekiwania zleceniodawców i ich gości. Jeśli event ma przynieść pożądane efekty, musi być czymś więcej niż tylko spotkaniem przy skocznej muzyce i drinku. Powinienangażować uczestników, pozwolić im bliżej się poznać, dostarczyć im wielu pozytywnych wrażeń i wreszcie – obudzić pozytywne skojarzenia z osobą odpowiedzialną za całe przedsięwzięcie, czyli np. z pracodawcą.

W organizowaniu takich imprez firmowych specjalizuje się właśnie agencja starStone z siedzibą w Tychach, która planuje i realizuje eventy na południu Polski, m.in. w Krakowie, Katowicach, Chorzowie i wielu innych miastach. Imprezy firmowe, które organizują, są dopracowane w najdrobniejszych szczegółach (zobacz zrealizowane imprezy: https://www.starstone.pl/organizacja-imprez/imprezy-firmowe-i-integracyjne/ ). Każde wydarzenie jest wyjątkowe i co najważniejsze – nie tylko goście wychodzą z eventów zadowoleni – zleceniodawcy również. Agencja starStone daje swoim klientom gwarancję świetnej zabawy i skutecznej reklamy.