Czy Termy BUKOVINA to idealne miejsce dla rodzin?

Turystyka

Jak najbardziej tak! Ogólnie podmiot Termy BUKOVINA to znakomite miejsce nie tylko dla singli, par bez dzieci, seniorów, ale także dla całych rodzin. Z czego to jednak wynika? Jak chcesz poznać kluczowe informacje, to przeczytaj dzisiejszy tekst.

Mieszczący się na terenie Bukowiny Tatrzańskiej kompleks basenowy działa w ramach tej branży od lat. Na pewno zatem Termy BUKOVINA to firma mająca doświadczenie. Jeśli sprawdzisz opinie, to przekonasz się, że są one bardzo dobre. Co ważne, usługi są bardzo uniwersalne. Jak już wiesz, mogą z nich swobodnie skorzystać nie tylko pary bez dzieci, ale także właśnie całe rodziny. Do dyspozycji są baseny wewnętrzne i zewnętrzne. Ty oraz Twoje pociechy możecie skorzystać z rozmaitych opcji. Jeśli chodzi o baseny wewnętrzne, to bardzo popularne są między innymi „Bulgotnik”, „Bonior Basisty”, czy „Zostawnica”. Maję one d 1,30 m do 1,35 m głębokości. Dodatkowo cechują się odpowiednimi parametrami, jeśli chodzi o temperaturę itd.

Jeśli Twoje dzieci są mniejsze, to oferta Termy BUKOVINA na pewno przypadnie Ci do gustu. W końcu można swobodnie zdecydować się na baseny o mniejszych gabarytach. Są to obiekty płytkie i dodatkowo wypełnione ciepłą wodą. W tym gronie znajduje się na przykład basen o ciekawej nazwie „Mocydełko”.

Charakteryzuje się on tym, że ma zaledwie 0,40 m głębokości. Z kolei temperatura kształtuje się na poziomie od 30 do 36 stopni Celsjusza. Dobrym rozwiązaniem na tej płaszczyźnie jest również „Czarny Potok”. W tym przypadku mamy dwie części o głębokościach kolejno 0,40 m i 0,90 m… Jeśli chodzi o temperaturę, to jest ona taka sama, jak w poprzednim przypadku. Wszak także tutaj temperatura wynosi od 30 stopni Celsjusza do nawet 36 stopni Celsjusza. Na co jeszcze mogą śmiało zdecydować się najmłodsi? Ogólnie podmiot Termy BUKOVINA z Bukowiny Tatrzańskiej słynie z tego, że jest uniwersalny. W jego zasobach znajdują się również rozmaite zjeżdżalnie. Jedną z nich jest zaś „Wartka Ruła”. Co trzeba wiedzieć na jej temat? To zjeżdżalnia o długości ponad 100 metrów. Co ważne, jest ona czynna przez cały rok kalendarzowy, nie tylko zatem w czasie trwania okresu letniego. Dowiedz się o tym więcej z artykułu znajdującego się na stronie internetowej https://www.termybukovina.pl/blog/wodne-przygody-dla-dzieci-dlaczego-termy-bukovina-to-idealne-miejsce-dla-rodzin.

A może chcesz, by Twoje pociechy od najmłodszych lat uczyły się nurkowania? Jak najbardziej jest taka możliwość. W każdą niedzielę zainteresowane osoby mogą zdecydować się na skorzystanie z tej opcji. Wszystko odbywa się bez dodatkowych kosztów. Możesz być spokojny, ponieważ zajęcia są realizowane pod czujnym okiem ekspertów z prawdziwego zdarzenia. Nie ma zatem możliwości, że Twojemu dziecku stanie się jakaś krzywda. Poza tym można stosować baseny zewnętrzne. Takie obiekty wypełnione praktycznie po brzegi wodą termalną są szczególnie popularne w czasie trwania miesięcy letnich. Z jakich jeszcze atrakcji mogą skorzystać dzieciaki? Chodzi o tory przeszkód, animacje dla dzieci, wakacyjne czwartki z DJ-em itd.