Unikalne obozy młodzieżowe 2021

Turystyka

Szukasz koloni dla swojego dziecka? Przepatrzyłeś już setki ofert, ale nadal nie masz gwarancji dobrej zabawy? Nie musisz szukać dalej. Dobra zabawa, mnóstwo atrakcji, woda, piasek, promienie słońca, ulubione zajęcia i gwarancja bezpieczeństwa to nasze drugie imiona. Wybierz spośród wielu naszych obozów i pozwól sobie i swojemu dziecku na wymarzony relaks.

Nasze obozy młodzieżowe 2021 to idealne rozwiązanie dla dzieci i młodzieży ciekawej świata, zmęczonej szkolną nudą i lubiącej wyzwania. Na stronie https://www.kogis.pl/kolonie znajdziecie oferty koloni dla dzieci i młodzieży od 6 do 18 lat. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, nabierze nowych doświadczeń, pozna wspaniałych ludzi i odpocznie w otoczeniu natury.

Relaks, plaża, woda i całodniowa impreza
Na naszych koloniach wrzucamy na luz. Każdemu należy się odpoczynek od problemów, trosk i obowiązków. Ruch, pożywne posiłki, relacje międzyludzkie i dobra zabawa- dbamy o ciągły uśmiech i zdrowie naszych podopiecznych.

Coś dla fanów ekstremalnej rozrywki
Oferujemy ogromny wybór obozów bliżej natury dla początkujących i zaawansowanych maniaków paintballu, broni, survivalu, pieszych wycieczek, szkoły przetrwania, żeglarstwa, quadów, jeździectwa konnego, wspinaczki i przyrody. Poznanie tego świata bliżej to niesamowita przygoda dla małych i dużych. Spędzamy jak najwięcej czasu w otoczeniu przyrody, na praktycznych zajęciach i grach plenerowych. To niesamowite doświadczenia, których nie zapomina się do końca życia.

Obozy językowe, dziennikarskie i social media
Kiedy świat pędzi ciągle do przodu, warto się zastanowić nad przyszłością i kierunkami rozwoju swojego dziecka. Internet, fotografia, dziennikarstwo i język angielski to aspekty życia, w których dzieci i młodzież ma teraz codzienny kontakt. Warto wykorzystać i ukierunkować ich zainteresowania, prezentując im wiedzę połączoną z zabawą. W ten sposób zadbamy o przyszłe zarobki naszych dzieci i zapewnimy im bezpieczeństwo w sieci. Dzięki naszym obozom poznają tajniki zawodu influencera, dziennikarza, artysty i techniki efektywnej nauki.

Inspirujemy i rozwijamy talenty
W naszych ofertach znajdziesz obozy stworzone specjalnie dla twojego dziecka. Sportowe, artystyczne, plastyczne, literackie czy taneczne kolonie to możliwość spędzenia wakacji z zajęciami, które naprawdę go interesują. Zajęcia z naszymi specjalistami pokazują, że nauka może być łatwa. Ważne jest to, żeby ROBIĆ TO, CO SIĘ KOCHA. W naszych programach codziennie znajdują się zajęcia, które dają nową energię i chęci do działania. To sprawia, że nasze obozy są tak wyjątkowe i nikt nie chce z nich wracać.

Wakacje z ulubionymi bohaterami
Twoje dziecko pragnie odwiedzić Hogwart, świat Lego, Marvella lub mangi i anime? Z nami to możliwe! Tutaj znajdziesz obozy z motywami najlepszych bajek i gier swojego dziecka. Kreatywne zadania, wcielanie się w niesamowitych bohaterów i rozgrywki fabularne sprawiają, że z nami nie ma nudy. Tutaj Twoje dziecko znajdzie przyjaciół dzielących takie same zamiłowania i będzie chciało wracać do nich co roku.

Kolonie 2021- bezkonkurencyjna kadra
Kogis zapewnia profesjonalną opiekę i doświadczonych nauczycieli, którzy wierzą w to, co robią. Dzieci ich uwielbiają i dobrze się dogadują. Zarażają swoją pasją i uczą przydatnych umiejętności w dostępny i zabawny sposób. Całą dobę są w kontakcie z rodzicami, ponieważ dzieci nie mają czasu na siedzenie przed ekranami telefonów. Są zajęte zabawą i grami w terenie. Nie ma co się zastanawiać – to jedyna taka okazja. Zarezerwuj termin już teraz.