Kolonie 2020 – co oferują organizatorzy turystyki dziecięcej?

Turystyka

Kolonie 2020 organizowane są dla dzieci w wieku 8-12 lat. Na rynku dostępnych jest też kilka ofert dla młodszych dzieci od 6 roku życia. Jak co roku kolonie zaskakują bogatym programem, ciekawymi lokalizacjami oraz mnóstwem atrakcji.

Kogis Portal Turystyki Dziecięcej zaprasza na kolonie 2020 nad morze oraz jeziora. Czaplinek na Pojezierzu Drawskim oraz Hartowiec na Warmii i Mazurach to miejsca w których, nie tylko każde dziecko wypocznie ale i będzie miało okazję spróbować wielu wodnych aktywności. Jeziora są czyste i niezwykle malownicze. Każdy ośrodek dysponuje własną, strzeżoną plażą.

Łazy oraz Łeba to nadmorskie lokalizacje Kogis. Codzienne kąpiele w morzu oraz zabawy na plaży to szczyt marzeń każdego dziecka. Świetna zabawa gwarantowana.

Kolonie dla dzieci, a sport.

Wśród kolonii 2020 nie zabrakło ofert kolonii sportowych. Są one bardzo popularne. W ofercie Kogis dostępne są:

– kolonie ogólnosportowe

– kolonie piłkarskie

– kolonie żeglarskie

– kolonie taneczne

– i inne.

Na każdej sportowej kolonii na dzieci czeka mnóstwo aktywności. Uczestnicy kolonii w zależności od wybranej lokalizacji wezmą udział w znanych i lubianych aktywnościach takich jak między innymi:  piłka nożna, siatkówka, koszykówka, tenis, tenis stołowy, biegi, przeciąganie liny, skoki w dal, rzuty do celu i tym podobne. Dodatkowo będą mogli spróbować również mniej znanych gier. Rugby, unihokej, krykiet, golfa, boule, speedmintona, slackline, mollky, freesbee, zośkę, pojki – to i wiele więcej czeka na dzieci na koloniach 2020.

Kreatywne kolonie 2020.

Równie popularne kolonie letnie to kolonie artystyczne. Tutaj każda kreatywna dusza świetnie się odnajdzie. Zajęcia z malarstwa, rysunku, rzeźbiarstwa, ceramiki, szycia, hand-made, diy – oto prawdziwe artystyczne wakacje.

Jaka jest kreatywna kolonia 2020?  Znaleźć można wyjazdy połączone z motywem z filmów czy też bajek. W ofercie wyjazdów Kogis dostępne są kolonie z Harrym Potterem, Panem Kleksem, Scooby Doo czy nawet Pippi Långstrump. Zajęcia powiązane są z przygodami bohaterów. Wymagają one również bujnej wyobraźni. Jest to świetna propozycja dla fanów tych znanych i lubianych postaci. Te kolonie 2020 nadają się idealnie na pierwszy wyjazd dziecka.

Survivalowe kolonie 2020.

Wśród oferty nie mogło zabraknąć kolonii survivalowych. Dzieci wprost kochają przygody. Podczas survivalowej kolonii uczestnicy dowiedzą się jak przetrwać w lesie. Nauka czytania map i korzystania z kompasów, rozpalania ognia, budowania schronienia, kamuflażu, przewidywania pogody – to i wiele więcej czeka na małych poszukiwaczy przygód.

Językowe kolonie 2020.

Wszystkie dzieci uwielbiające naukę języków obcych odnajdą się na koloniach językowych. Najpopularniejsze to te z językiem angielskim. Zajęcia prowadzone są w formie zabawy, aby były jak najprzyjemniejsze. Doświadczeni lektorzy dopilnują aby każdy uczestnik podszlifował swój angielski oraz nabrał pewności siebie.

Kolonie i obozy dla małych konstruktorów.

Kolonie Lego, minecraft, majsterkowicza – tego nie mogło zabraknąć w ofercie kolonii 2020. Są to coroczne hity. Beztroska zabawa gwarantowana. Małe grupy zapewniają komfort podczas zajęć.

Kolonie 2020 – jakie atrakcje czekają na uczestników.

Oprócz zajęć ściśle związanych z wybraną tematyką kolonii na dzieci czeka szereg atrakcji. Rozgrywki sportowe, konkursy, gry planszowe, kąpiele w morzu/jeziorze/basenie, spacery, animacje czasu wolnego, gry terenowe, zabawy integracyjne, ogniska, dyskoteki – to i wiele więcej zapewnia ogrom rozrywki.

Dodatkowo na każdej kolonii 2020 realizowane będą wycieczki. Dzieci, które wybiorą kolonie w Czaplinku będą miały okazję zobaczyć Kołobrzeg oraz poszaleją w parku rozrywki Pomerania Fun Park. Uczestnicy obozów w Hartowcu pojadą do uroczej Lubawy, a także do parku linowego. Koloniści zakwaterowani w Łazach zwiedzą Mielno, Górę Chełmską w Koszalinie, a także skorzystają z usług Koszalińskiego aquaparku.

Natomiast wszyscy Ci, którzy pojadą do Łeby podziwiać będą wydmy Słowińskiego Parku Narodowego oraz wyruszą w rejs statkiem po morzu.

Czy warto zapisać dziecko na kolonie?

Kolonie 2020 zapowiadaja sie naprawdę różnorodnie – to idealne wakacje. Oferują one mnóstwo atrakcji każdemu dziecku oraz pełne bezpieczeństwo. Dziecko podczas takiego wyjazdu otworzy się na nowe doświadczenia. Za rok z całą pewnością będzie chciało powtórzyć te pełne wrażeń wakacje. Dzieci podczas kolonii uczą się wielu nowych rzeczy, poznają wspaniałe osoby, doświadczają nieznanego. Kolonie 2020 to gwarancja zadowolenia.

Doświadczona i wykwalifikowana kadra sprawi, że wyjazd nie tylko będzie udany ale i w pełni bezpieczny. Ośrodki kolonijne zapewniają dobry standard oraz pyszne wyżywienie. Żadnemu dziecku niczego nie zabraknie. Warto zapisać dziecko na kolonie 2020 i cieszyć się szczęściem swojej pociechy.