Coś dla początkujących – narty Atomic cloud

Sport

Zapewne każdy z nas kiedyś trafił na osobę w swoim otoczeniu, które ponad wszystko kocha narciarstwo. I być może z początku nie podzielaliśmy entuzjazmu, jednak w momencie, gdy daliśmy się namówić na wspólny zimowy wyjazd na stoki, nasze odczucia względu szusowania zmieniły się diametralnie. I być może z początku korzystaliśmy z wysłużonych nart oferowanych przez wypożyczalnie, ale w końcu dojrzeliśmy do zakupu swoich własnych. Wtedy pojawia się pytanie i zarazem wątpliwość – które narty są tak właściwie dobre dla mnie?

Rozważnie na początek

Jeżeli nasza styczność z nartami była do tej pory naprawdę sporadyczna, dobrze jest rozejrzeć się za modelami dedykowanymi dla osób początkujących. Narty Atomic cloud są propozycją dla wszystkich tych, którzy dopiero zaczynają się uczyć i są na tyle rozsądni, aby nie zaopatrywać się w sprzęt gwarantujący niewyobrażalne prędkości podczas zjazdu. To, co jest w początkowym etapie najistotniejsze to opanowanie zdolności utrzymywania toru jazdy, omijania przeszkód i hamowania. I właśnie na naukę takich bazowych elementów świetną propozycją jest seria Atomic cloud. Są to narty wyposażone w sześć punktów umożliwiających modyfikację sztywności narty, tak, by wraz z postępami, zmieniać poziom trudności naszej jazdy. Dzięki uniesionej pięcie osoba korzystająca z tego modelu ma łatwość w zachowaniu odpowiedniej sylwetki podczas zjazdu. Jest to niezmiernie ważne, zwłaszcza jeżeli chcemy na te sport przeznaczyć więcej czasu niż jeden szalony weekend ze znajomymi.

Personalizacja w stylu Atomic cloud

Rzeczą być może mniej istotną dla samej jazdy jest wygląd nart. W tym zakresie prezentowany model może pochwalić się niebanalnym wzornictwem, który nie tylko cieszy podczas jazdy, ale i świetnie się prezentuje po jej zakończeniu. Narty są zaprojektowane w taki sposób, aby połączyć wszystkie możliwe aspekty – bezpieczeństwo, komfort obsługi oraz wrażenia estetyczne. Jest to o tyle istotne, że linia Atomic cloud jest dedykowana paniom, którym w większym stopniu zależy na atrakcyjnym wyglądzie sprzętu narciarskiego niż rządnym mocnych wrażeń panom. W salonach sportowych można rozejrzeć się za przeróżnymi wersjami kolorystycznymi. Nasze preferencje na pewno znajdą model nam odpowiadający.

Bezpieczeństwo na stoku

Na koniec należy raz jeszcze zaznaczyć, że nawet najlepszy zjazd, jeżeli nie zostanie wykonany na sprzęcie najwyższej jakości, może okazać się finalnie tragiczny w swoich skutkach. Dlatego nie warto rozglądać się za tanimi zamiennikami sprzętu narciarskiego. Dużo rozważniejszym wyjściem jest zwrócenie się ku modelom zaufanym i przetestowanym przez narciarzy na całym świecie. Seria nart Atomic cloud jest już obecna na rynku na tyle długo, że można jej zaufać. Pewność, co do sprawności sprzętu nie jest dyktowana przez producentów, ale zawsze opiera się na zwrotnej informacji użytkowników. Dlatego przed zakupami zawsze dobrze jest zainteresować się tym, co o danym modelu sądzą jego dotychczasowi użytkownicy i sprawdzić te informacje.

 

Zaciekawić Cię mogą także następujące artykuły:

https://twoje-narty.pl/narty/503-atomic-cloud-9-lithium-10-2018.html

https://twoje-narty.pl/narty/502-atomic-cloud-11-2018.html